Ми весь час зіштовхуємось з перешкодами на своєму шляху. Комусь вони даються легше, за наявності гарних особистих кордонів, комусь набагато складніше – наслідки минулого травмуючого досвіду чи життя у емоційному насиллі, стані постійного стресу та напруги. 

Наші кордони, спосіб взаємодії з людьми, побудови стосунків з близькими ми отримаємо у спадок. Від кого? Від тих, хто нас виховував в дитинстві. 

Ми дивилися, як вони вирішують конфлікти, як сваряться, як миряться, як роблять себе!!!! щасливими. Так само на автоматі, у стресових ситуаціях діємо і ми, найчастіше не усвідомлюючи цього. 

На групі ми маємо змогу подивитися на себе у взаємодії з людьми, в динаміці. Раз на 2 тижні ви приходите на групу, де є ті самі люди, які діляться з вами відвертим, наважуються на зміни, можуть чогось не помічати за собою, лякаються, ризикують, пробують щось зробити інакше – отримати інший результат. 

Інше життя. 

Куди б ми не йшли, ми беремо з собою СЕБЕ. Давайте знайомитись із собою справжнім. 

Група, це місце, де ви зможете:

➡ дослідити себе, свої бажання, свій світ, стереотипи та вибір;

➡ приділити час собі, не відволікаючись ні на що; 

➡ побачити як ви взаємодієте у соціумі та отримати зворотній зв’язок, як це відчувається іншими. Тактовний  зв’язок у ввічливій формі; 

➡ спробуєте та відтренуєте нові форми комунікації; 

➡ почнете зупиняти, казати «ні», «стоп»; 

➡ навчитесь конкурувати, брати собі місце та час. Мати право на свої бажання та відстоювати свою думку; 

➡ отримаєте тепло та підтримку та знайдете близьких для себе. 

✨ Форми роботи в групі: індивідуальні сессіі психологом, робота в трійках, вправи, теоретичний матеріал та міні лекції. 

✨ Як і коли відбуваються зустрічі?

Zoom сессіі. Двічі на тиждень, по понеділкам з 18:00 до 21:00 online за Київським часом. 

Три перші зустрічі відкриті, потім група закривається.

✨ Кількість учасників – до 8 осіб.

✨ Дати проведення групи: 19.09.22, 3.10.22, 17.10.22, 31.10.22, 14.11.22, 28.11.22, 12.12.22,   26.12.22, 9.01.23, 23.01.23, 06.02.23, 20.02.23, та далі

Ведуча Коваль Дар’я – психолог, психотерапевт, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, спеціаліст по роботі з кризами та травмами, із сексуальною тематикою та клінічними випадками. Член Всеукраїнської спілки психологів, що практикують гештальт-підхід та Європейської асоціації гештальт терапії. Мама дворічної донечки, дружина (10 років разом).

Вартість – 700 грн зустріч.

⚡  Студентам І-ІІ ступенів ВСППГП години зараховуються в заліковку. Загальна тривалість 100 годин.

Запис до групи за результатами попередньої безкоштовної співбесіди-знайомства (10-15 хвилин по скайпу) та внеском завдатку у розмірі 300 грн. У разі скасування рішення про участь завдаток не повертається.

Для запису та з питань пишіть у приватні повідомлення 093 982 84 77 Дар’я Коваль (вайбер, телеграм) або заповніть форму.