Цікавитись психологією я почала ще у шкільні роки. Мені були цікаві міжособистісні стосунки, спілкування, комунікація та…. математика.

Першу вищу освіту я здобула в НТУУ “КПІ” за спеціальністю «Міжнародна економіка». За нею ще й успішна кар’єра де я виросла до Директора з персоналу в IT компанії. Я багато подорожувала, добре заробляла, але постійно було відчуття, що я не на своєму місці… Сильний стрес і втома також давалися взнаки.

Свій перший досвід практичної психотерапії я отримала, звернувшись на індивідуальну консультацію до приватного психолога. Психотерапія змінила моє життя, мої погляди, відчуття себе і з того часу стала зоною мого глибокого інтересу.

Активну практику психологічного консультування я розпочала у 2017 році, будучи студенткою Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

На сьогоднішній день я професійний психолог та психотерапевт.

Моя освіта:

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. Спеціальність: психологія.

Національна Асоціація Гештальт Терапевтів України и European Association for Gestalt Therapy (EAGT): 

Теорія та практика гештальт-терапії: базовий курс 2016 р.

ІІ ступінь гештальт-терапії 2017-2020 р. Тренера: Анна Бичкова, Євген Колесніков.

III ступінь «Удосконалення гештальт-терапії» 2020-2025 р. Тренера: Алла Повереннова, Володимир Кулішов, Таїсія Тадика, Сергій Ситник.

Спеціалізації:

«Робота із сексуальною тематикою у гештальт-підході». 180 годин. Тренери: Галина Єлізарова, Елена Баєва, Катерина Дроздова. 2017-2018 р.

«Робота з кризовими станами та травмою». 210 годин. Тренери: Алла Повереннова, Ніна Голосова, Сергій Ситник, Володимир Юшковський, Елена Баєва. 2017-2019 р.

“Клінічна гештальт-терапія”. 210 годин. Тренери: Алла Вишневська, Ірина Майдан, Ірина Якубовська. 2021-2025 р.

Курс “Введення в психіатрію”. Ведучі: Ірина Майдан, Тимур Гончар. 2018 р.

Навчальні гештальт-інтенсиви: «Близькість, залежність, прив’язаність» – 2016, 2017; Київський гештальт-інтенсив – 2019 рік, Тематичний інтенсив “Душа і тіло” 2023 рік.

   Регулярна індивідуальна та групова супервізія з провідними тренерами та участь у конференціях та проектах Національної Ассоціації Гештальт Терапевтів України.

   Теоретична підготовка у форматі групової терапії: 1300+ годин і надалі триває.

  Особистий клієнтський досвід терапії: 600+ годин і надалі триває.

Я допомагаю людям отримати підтримку, відчути себе краще, налагодити взаєморозуміння з родичами і дозволити собі здійснювати свої бажання, мрії, жити так, як хочеться.

Теми з якими я працюю:

сімейні стосунки (діти-батьки, тещі, свекрухи);
розлучення, любовні трикутники;
кризи, травми, насильство;
смерть близьких;
неконтрольована агресія, емоційна нестабільність, депресії, відсутність сенсу життя;
психосоматика;
низька самооцінка;
✨ материнство, вигорання;
токсичний сором, провина, образи, страх.

Проводжу консультації очно та онлайн, а також тривалу психотерапію. Багато працюю по skype з клієнтами з інших країн та міст. Вартість моїх послуг можна знайти тут.

Психотерапія це гарний спосіб турботи про себе, знайомства з собою, отримання підтримки та розвитку. Це час для вас та про вас. Найкраща інвестиція – інвестиція у себе та свою психіку.

Якщо хочете поспілкуватись зі мною особисто, поставити запитання які вас цікавлять — пишіть мені у Facebook або телефонуйте на мобільний 093 982 84 77.

З повагою

Дар’я Коваль.