Якісні психологічні послуги — це престижно.

Найголовніше – знайти хорошого спеціаліста. В одній із статей я писала, як обрати психолога.

Професійний, пропрацьований спеціаліст є високооплачуваним, оскільки закінчив вищу освіту, і до того має від 3 до 7 років додаткового навчання за обраним напрямом. У нього є спеціалізації, є досвід групової терапії, є особиста терапія, супервізія, а також він брав і бере участь у семінарах, конференціях, інтенсивах. Один рік такого навчання коштує близько 5 тисяч $.

Звісно є психологи-початківці. Вони готові працювати з вами за вартістю від 600 грн/годину. Є безкоштовні центри психологічної допомоги, а також гуру психології по 1000$ за зустріч.

Вартість мого консультування та терапії формується за нашою взаємною домовленістю.

Можлива відмінність від ціни, зазначеної на сайті.

Консультація
для вирішення первинного запиту
до 10 зустрічей
50 хвилин від 2500 грн для України
від 85 € для інших країн
Терапія
від 10 зустрічей
50 хвилин від 2500 грн для України
від 85 € для інших країн
Робота із сімейною парою
Відбувається у дуеті з ко-терапевтом.
80 хвилин 4800 грн для України
180 € для інших країн
Супервізія, супервізія трійок (години зараховуються в заліковку студентам НАГТУ) 50 хвилин 1200 грн для України
60 € для інших країн

Частота консультацій обговорюється індивідуально. Рекомендується раз на тиждень. При гострому стані (депресія, втрати, криза, рання травма) можливо двічі на тиждень.

Оплата проводиться на мій рахунок ФОП шляхом попереднього переказу коштів за 24 години до узгодженого часу. У призначенні платежу зазначити такі дані: “оплата за консультацію, ваше ПІБ”. Після здійснення перекладу підтвердження чи квитанцію необхідно надіслати мені. Зауважте, що зустріч можна відмінити за добу чи раніше. У разі відміни зустрічі менше ніж за 24 години оплата не повретається.

Грошова оплата – це гарантія того, що терапевт працює для вас та заради вас. Разом з цим, фінансовий внесок клієнта є і його мотивацією на зміни та продуктивну роботу. Наша психіка влаштована так, що ми цінуємо те, за що ми заплатили гроші.

Одна з найкращих інвестицій — своє психологічне здоров’я та емоційний стан. Це те, що окупиться та примножиться з роками.

Рада бачити вас.

Записатися на консультацію можна заповнивши форму, написавши мені у Facebook або зателефонувавши за телефоном 093 982 84 77.