Навіщо батькам хвороби їх дітей. Що ховається несвідоме за всим цим? 

Іноді дуже потрібні. Давайте розглянемо цю тему більш детально.

Коли ти хворієш, я знаю, як мені бути з тобою. Тоді я тобі дуже потрібна, а коли ти здоровий, я почуваюся старою, самотньою та непотрібною.

⚡ Будь ласка, хворій. Я знаю, як мені тебе огорнути теплом, турботою. Я можу бути поряд стільки, скільки хочу. Твоїх кордонів нема, в нас теплі та люблячі стосунки. Ти такий вдячний та не гніваєшся на мене.

⚡ Будь ласка, хворій. І ти врятуєш наш шлюб, що розвалюється. Склеїш його своєю хворобою, стражданнями та біллю. І ми не матимемо часу розібрати конфлікт між собою. Копирсатися у лайні, образах, криках. Адже весь наш час – лише тобі. Заробляємо кошти на ліки, їздимо по лікарням. Наше життя – для тебе. Сім’я для тебе. Ми заради тебе.

Будь ласка, хворій. Я покладу своє життя на вівтар тобі… Тільки тобі…

Займатися хворою дитиною легше, ніж зайнятися власним життям, шлюбом, потребами, захопленнями. щастям. Своїм щастям. Адже там треба докласти зусиль і розумітися себе. Відчути свої бажання. Справжні бажання. Вони можуть лякати.

А тут — шалений біг. Медикаменти. Лікарні. Біль. Страждання.

Люди готові на все, аби не зустрічатися з собою, справжнім…

Я перерахувала кілька прихованих вигод, у батьків дітей, які постійно хворіють.

Що робити, якщо ви знайшли себе?

1. Ви батько/мати? Йти на терапію. Працювати із розумінням себе, знайомиться із собою. Наповнювати своє життя насолодами, захопленнями. Займатися собою. Звернути увагу на свої відносини із протилежною статтю. Замислитись: що у своєму житті ви не хочете помічати?

2. Дитина? Скоріш вже доросла. Тоді вчитись відчувати себе. У вас буде величезний тягар провини, «мама ж виходжувала щоразу з хвороби», ох, скільки я їй зобов’язаний. Дорослішайте. Зрозумійте, що дорослий тепер ви. За можливості теж йти на терапію. Сепаруватись від батьків.

І не хворіти.

Підписуйтесь на мене в фейсбуці.