Запрошую на мою терапевтичну групу підтримки. Я Дар’я Коваль – професійна психологиня та психотерапевтка. 

Група – це модель життя, в якій ви можете дослідити як ви взаємодієте, що зі своєї поведінки не помічаєте, на що провокуєте, де себе обманюєте. Місце глибокого знайомства з собою.

Терапевт моделює всю цю модель, робить її безпечною, встановлює кордони та рамки, зупиняє неконструктивну агрессію, та допомагає налагоджувати взаємодію. Зі зростанням групи ці процеси починає робити група. Це дуже цікавий досвід який залишиться з вами на роки. Здобутий та напрацьований досвід класної та якісної комунікації з близькими: в родині, з дітьми, на роботі та з родичами.

В групі відбуваються роботи з терапевтом в колі (за бажанням учасника), можна запросити відгуки людей, поділитися болісним, знайти нових друзів, отримати підтримку, навчитись говорити «ні» та «стоп», відчути – ви не на самоті. 

У теплій, безпечній атмосфері ми будемо ділитися своїм: обговорювати, плакати, радіти, розуміти, жити, дозволяти собі бути собою. 

ЯК і КОЛИ відбуваються зустрічі?

Онлайн, раз на 2 тижні по понеділках з 18:00 до 21:00

Дати проведення групи: 29.04, 13.05, 27.05, 10.06, 24.06, 8.07, 22.07, 5.08 тощо.

Хто проводить?

КОВАЛЬ ДАР‘Я – психологиня, психотерапевтка, сертифікована та акредитована гештальт-терапевтка, супервізор (3 ступінь), спеціаліст з роботи з кризами та травмами, із сексуальною тематикою та клінічними випадками. Член Національної Ассоціації Гештальт Терапевтів України акредитованої  Європейською асоціацією гештальт терапії (EAGT). Дружина (12 років в шлюбі), мама.

Для запису до групи та з питань пишіть мені у приватні повідомлення чи:

 +38 093 982 84 77 Дар’я Коваль (вайбер, телеграм)

Студентам І-ІІ ступенів НАГТУ години зараховуються в заліковку.